МВФ визнав помилки в наданні фінансової допомоги Греції

Четвер 06 червня 2013 08:30

Міжнародний валютний фонд (МВФ) визнав, що допустив "помітні провали" в наданні фінансової допомоги Греції, і що країна постраждала від набагато більш глибокої рецесії, ніж це прогнозувалося, передає Associated Press.

В опублікованому МВФ доповіді перші два роки здійснення програми допомоги охарактеризовані як "стримуюча операція", коли члени єврозони боролися з розвертається масштабною економічною кризою.

Нагадаємо, за роки кризи економіка Греції скоротилася в цілому на 20%. З травня 2010 р. міжнародні кредитори Греції - країни єврозони і МВФ - відкрили Афінам дві кредитні лінії на загальну суму 240 млрд євро. Тим не менш, Греція шостий рік перебуває в рецесії, рівень безробіття в ній становить 27%. Країна зобов'язалася в обмін на економічну допомогу провести масштабне скорочення держвидатків і реформувати економіку.

Читайте також: МВФ виділив Греції ще 2,2 млрд дол. фінансової допомоги

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся