МВФ: Кабміну необхідно вжити додаткових заходів для виконання показника дефіциту бюджету в 1,8% ВВП

Уряду України необхідно вжити додаткових заходів для виконання запланованого показника дефіциту бюджету в розмірі 1,8% ВВП. Про це в ході брифінгу заявив глава місії Міжнародного валютного фонду в Україні Крістофер Джарвіс, передає кореспондент РБК-Україна.

"Головним завданням для уряду є посилення податково-бюджетної політики, змінами до бюджету передбачено збільшення видатків на зарплати і пенсії, а метою їх фінансування заплановано збільшення бюджетних надходжень. Для виконання запланованого урядом показника дефіциту бюджету в 1,8% ВВП необхідне здійснення додаткових заходів" , - сказав Джарвіс.

За його словами, такі заходи можуть передбачити збільшення ставок оподаткування для високоприбуткових категорій платників податків та скасування податкових пільг, або скорочення витрат.

Нагадаємо, у держбюджеті на 2012 г, який ВР затвердила 22 грудня 2011 р., а 28 грудня підписав Президент, граничний обсяг дефіциту державного бюджету на 2012 р. складає 25 млрд 129 млн 484,1 тис. грн. Граничний обсяг дефіциту загального фонду держбюджету встановлено в сумі 21 млрд 244 млн 850,8 тис. грн, граничний обсяг дефіциту спеціального фонду держбюджету становить 3 млрд 884 млн 633,3 тис. грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся