МВФ: Для рефінансування банків Європи знадобиться 100-200 млрд євро

Середа 05 жовтня 2011 15:04

Для рефінансування європейських банків знадобиться від 100 до 200 млрд євро. Таку заяву сьогодні зробив директор європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Антоніо Борхес, передає Reuters.
Представник організації підкреслив, що дана сума значно нижча, ніж обсяг європейських ринків цінних паперів. Він також зазначив, що для відновлення впевненості інвесторів необхідно скласти детальний план дій. "Жоден банківський сектор у всьому світі не може витримати втрату довіри, і ми повинні відновити його по всій Європі", - заявив Борхес.
Крім того, глава європейського відділення МВФ зробив заяву щодо побоювань інвесторів, пов'язаних із загрозою глобальної рецесії. Він назвав стурбованість обгрунтованою, однак у той же час заявив, що уповільнене зростання світової економіки ніяк не пов'язане з санкціонованими МВФ програмами по введенню заходів суворої економії і скорочення витрат.
Борхес також висловив упевненість, що організація візьме участь у наданні Греції другого траншу фінансової допомоги. Це відбудеться в тому випадку, якщо прийняті урядом країни заходи по розв'язанню кризи задовольнять фонд.
Раніше сьогодні МВФ опублікував звіт за прогнозами регіонального економічного зростання (Regional Economic Outlook) для Європи. Організація звернулася до експертів Європейського центрального банку (ЄЦБ) з проханням не затягувати прийняття заходів у випадку, якщо боргова криза в Європі продовжить загрожувати економічному зростанню регіону та дестабілізувати обстановку на фінансовому ринку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся