ru ua

МВС заявляє, що однієї людини з трьох зниклих на Євромайдані не існує

Міністерство внутрішніх справ України заявляє, що однієї з трьох зниклих на Євромайдані людини, не існує.

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) заявляє, що однієї з трьох зниклих на Євромайдані людини, не існує. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Після отримання заяви про зникнення громадянки на ім'я Інна Григорян інформація про її розшук була опрацьована всіма територіальними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України. Під час перевірки правоохоронці встановили, що людини з такими персональними даними не існує. Кримінальне провадження було закрите у зв'язку зі встановленням відсутності події кримінального правопорушення", - йдеться в повідомленні.

При цьому, як повідомляють в МВС, розшукуючи 15-річного хлопця з Черкаської області, стосовно якого також надійшло повідомлення від матері, міліціонери отримали інформацію про те, що він живий і може знаходитися в Києві. Наразі триває розшук зниклої дитини.

Що стосується розшуку 54-річного мешканця Вінничини, то повідомлення про його зникнення правоохоронці отримали ще 1 червня 2013 р., тобто задовго до подій на Майдані Незалежності. Розшук громадянина був ініційований правоохоронцями Вінницької області.

Як зазначають в МВС, пошук цього громадянина як одного з учасників Євромайдану обумовлений тим, що його дружина при перегляді телевізійних новин про події на Майдані Незалежності побачила людину, схожу на її зниклого чоловіка.

"Наразі працівники підрозділів карного розшуку та інших служб спрямовують максимум зусиль на розшук осіб, стосовно яких надійшли заяви про їхнє зникнення. Кожен факт зникнення людини розцінюється нами як надзвичайна подія, тому відкриття кримінального провадження із кваліфікацією "умисне вбивство" (стаття 115 Кримінального кодексу України) дозволяє застосувати весь необхідний комплекс розшукових заходів. Після встановлення місцезнаходження особи це кримінальне провадження підлягає закриттю", - зазначив начальник відділу Департаменту карного розшуку МВС України Роман Крилевич.

У міністерстві нагадують, що станом на 4 грудня до органів внутрішніх справ надійшли повідомлення про безвісну відсутність 34 осіб. Упродовж 5 грудня 2013 р. правоохоронці встановили місцезнаходження 23 осіб. Станом на 13 грудня 2013 р. в розшуку залишалося 3 особи. Наразі міліція розшукує двох громадян.