ru ua

МВС України порушило справу проти лідера "Справедливої Росії" Сергія Миронова

Міністерство внутрішніх справ України відкрило кримінальне провадження щодо лідера політичної партії "Справедливая Россия" Сергія Миронова за звинуваченням у здійсненні матеріальної та фінансової допомоги групам бойовиків, які орудують на сході України.

Міністерство внутрішніх справ України відкрило кримінальне провадження щодо лідера політичної партії "Справедливая Россия" Сергія Миронова (на фото) за звинуваченням у здійсненні матеріальної та фінансової допомоги групам бойовиків, які орудують на сході України. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Як зазначають у МВС, наразі встановлено, що на офіційному сайті політичної партії Російської Федерації "Справедливая Россия" був розміщений лист голови самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР) Валерія Болотова від 5 липня 2014 р. № 51, адресований голові зазначеної політичної партії Сергію Миронову.

Зокрема, у листі йдеться про вдячність за надання гуманітарної допомоги та фінансової підтримки представникам ЛНР.

МВС України порушило справу проти лідера "Справедливої Росії" Сергія Миронова

Таким чином, повідомляють у МВС, це вказує на те, що Миронов організував фінансування дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до тяжких наслідків (ч. 4 ст. 110-2 КК України).

Головним слідчим управлінням МВС України за результатами розгляду матеріалів Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС 25 липня 2014 р. внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 110-2 КК України.

Наразі Головним слідчим управлінням МВС України вживаються заходи щодо виклику Миронова для проведення слідчих дій.

"У разі неявки вказаної особи вживатимуться заходи щодо його примусового супроводження за рішенням слідчого судді до місця виклику. У подальшому вказаній особі буде оголошено про підозру, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та оголошено розшук", - йдеться у повідомленні.