МВС змінило керівників управлінь відомства в низці областей

Міністерство внутрішніх справ України змінило начальника головного управління командувача внутрішніх військ МВС та керівників управлінь відомства в низці областей. Відповідну інформацію оприлюднив сьогодні на колегії МВС глава відомства Анатолій Могильов, передає кореспондент РБК-Україна.

Начальником головного управління командувача внутрішніх військ МВС призначено Сергія Ярового, директором державного департаменту у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб - Євгена Мамонова.
Начальником управління МВС у Волинській області замість І.Прошковського призначено В.Котарєва, начальником управління МВС на Львівській залізниці замість І.Струка призначено Ю.Костенка, начальником управління МВС у м. Севастополі замість В.Демчука призначено І.Кензура.
Крім того, згідно розпорядження про оптимізацію чисельності працівників МВС, призначено: В.Литвина - начальником управління МВС в Херсонській області, В.Ноника - начальником управління МВС у Вінницькій області, В.Русола - начальником управління МВС у Закарпатській області, О.Рудяка - начальником управління МВС у Полтавській області, П.Дяченка - начальником управління МВС у Сумській області, В.Дернового - начальником управління МВС у Черкаській області.
"Головні управління МВС реорганізовано в управління, також скасовано посади 24 заступників головних управлінь на місцях", - повідомив А.Могильов.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся