МВС і СБУ стежать за ситуацією з "хресною ходою" на Київ, - Геращенко

НовиниНадзвичайні події    11.07.2016 - 15:23
Фото: Антон Геращенко
Фото: Антон Геращенко

СБУ і МВС будуть прагнути не допустити провокацій і нападів на учасників "хресної ходи"

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) і Служба безпеки України (СБУ) стежать за ситуацією з "хресною ходою" на Київ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"МВС і СБУ роблять свою справу. Уважно моніторять ситуацію навколо так званої "хресної ходи". Вивчаються особистості організаторів, джерела фінансування та інші супутні деталі. Серед прихожан Московського патріархату є достатньо осіб, які співпрацюють з нашими оперативними співробітниками. Тому нам відомі деталі того, що відбувається", - написав він.


Крім того, Геращенко зазначив, що всі публічні виступи документуються на відео.

Він також повідомив, що СБУ і МВС будуть прагнути не допустити провокацій і нападів на учасників "хресної ходи".

"Україна на відміну від Росії - вільна країна. Ми не можемо заборонити будь-якій конфесії проводити свої заходи, якщо вони не порушують громадський порядок. Так влаштована демократія. Але якщо хтось в ході так званої "хресної ходи" буде закликати до порушення територіальної цілісності України або насильницького повалення законної влади - він піде шляхом Алли Александровської та інших порушників спокою нашого суспільства", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляв, що Кремль готує провокації на вулицях Києва за участю представників однієї з релігійних організацій і так званих козаків 26 липня під час хресної ходи.

On Top