МВС призупинило рішення щодо призначення начальника Черкаської обласної поліції

НовиниСуспільство    07.11.2016 - 15:14
Фото: голова МВС Арсен Аваков
Фото: голова МВС Арсен Аваков

МВС запрошує громадськість для обміну думками з приводу призначення

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе вирішили призупинити рішення щодо призначення керівником Головного управління Нацполіціїї у Черкаській області Валерія Лютюго. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Міністр внутрішніх справ і голова Нацполіції запрошують громадськість Черкащини для обміну думками з цього приводу, представлення позицій та висловлення аргументів, після чого і буде прийняте остаточне рішення про призначення керівництва ГУНП Черкаської області", - підкреслюється в повідомленні.

Наголошується, що МВС і Нацполіція не будуть піддаватися тискові і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень, але, водночас, для них важлива співпраця із громадськістю і готовність прислухатися до аргументів.

Нагадаємо, у Черкасах мітингувальники проти призначення Валерія Лютого главою поліції Черкаської області прорвалися в будівлю обласної поліції.

Раніше повідомлялося, що Деканоідзе пообіцяла відреагувати на ситуацію з призначенням голови черкаської поліції.

Глава Нацполіції в Одеській області Лорткіпанідзе подав у відставку Поліція депортувала з України потенційного "злодія в законі"
Читайте в розділі

Українські бронетранспортери успішно пройшли тестування в Індонезії

На Майдані пройшла акція проти військової агресії РФ

В Україні почали роботу 76 нових пожежних команд у 2016

On Top