ru ua

МВС порушило справи за заявами екс-голови "Укрзалізниці" та "Укрпошти"

МВС порушило справи за заявами екс-голови "Укрзалізниці" та "Укрпошти" Екс-глава "Укрзалізниця" Борис Остапюк

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) порушило кримінальні провадження за заявами екс-голови "Укрзалізниці" Бориса Остапюка і екс-директора "Укрпошти" Василя Веселого про вимагання з боку посадових осіб Державної фінансової інспекції (ДФІ). Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.

"За вказаними фактами слідчі Головного слідчого управління МВС України внесли зазначені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація цих фактів - за ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується в повідомленні міліції, сьогодні, 8 квітня, колишній генеральний директор ДП "Укрзалізниця" Борис Остапюк звернувся із заявою про вимагання хабара. Згідно із заявою, посадові особи Держфінінспекції вимагали 500 тис. дол. за складання "позитивного" акта перевірки.

Вчора, 7 квітня, в МВС звернувся колишній комерційний директор ДП "Укрпошта" Василь Веселий із заявою про вимагання у нього хабара у розмірі 100 тис. дол. Гроші призначалися за складання "позитивного" акта під час перевірки посадовими особами Держфінінспекції.