МВС і ГПУ не надали в повній мірі результатів розслідування щодо побиття журналістів 18 травня, - ТСК

Міністерство внутрішніх справ (МВС) України і Генеральна прокуратура України (ГПУ) не надали повною мірою результати службових розслідувань щодо побиття журналістів під час мітингів 18 травня 2013 р., що заважає встановити організаторів заворушень. Про це журналістам заявив народний депутат, голова Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування фактів нападу на представників засобів масової інформації Віталій Ярема, передає кореспондент РБК-Україна.

"На жаль, ні Генеральна прокуратура, ні міліція нам не відповіла повною мірою про результати службового розслідування щодо тих подій, які відбулися 18 травня. ...Неодноразові звернення в Міністерство внутрішніх справ, крім того моя особиста прохання в депутатському запиті проігноровані", - заявив Ярема.

Разом з цим, він висловив припущення, що організатором заворушень під час мітингів 18 травня може бути керівництво МВС.

"Якщо (БРДМ) супроводжували працівники МВС, йде системне порушення строків посадовими особами МВС надання інформації... я не виключаю можливості, що керівництво МВС і організувало ці заходи", - додав Ярема.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся