МВС буде в межах законодавства жорстко реагувати на кожне правопорушення, - Захарченко

Кожне правопорушення зустрічатиме з боку МВС жорстке реагування в межах чинного законодавства України.

Кожне правопорушення зустрічатиме з боку МВС жорстке реагування в межах чинного законодавства України. Про це у своєму блозі написав міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

"Міністерство внутрішніх справ зацікавлене у конструктивному діалозі з усіма, хто бажає миру та спокою в державі. Натомість кожне правопорушення зустрічатиме з нашого боку жорстке реагування в межах чинного законодавства України", - написав він.

Крім того, Захарченко висловив вдячність міліцейським колективам, військовослужбовцям внутрішніх військ за самовіддане, професійне ставлення до виконання службових обов'язків.

"Минулий рік був насичений для органів внутрішніх справ різноплановими подіями. У цілому правоохоронці підтвердили свою боєздатність, згуртованість та вірність Присязі. Таку оцінку роботі відомства дав і Президент України Віктор Янукович, виступаючи із промовою на урочистостях з нагоди Дня міліції", - написав міністр.

Також він відзначив, що на вчорашньому засіданні колегії МВС було проаналізувано роботу відомства у 2013 р. за кількома напрямами діяльності, що є найбільш значимими для українського суспільства. Зокрема, йшлося про необхідність консолідації зусиль правоохоронних органів та громади у протидії наркозлочинності, викорінення корупції та припинення протиправних зазіхань на державний бюджет, а також про посилення ролі дільничного у профілактиці правопорушень.

Головним же пріоритетом у роботі відомства на поточний рік залишається його реформування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся