Муженко назвав завдання ЗСУ на 2018 рік

Муженко назвав завдання ЗСУ на 2018 рік
Фото: Віктор Муженко (УНІАН)

Цього року тривало планомірне нарощення бойових спроможностей ЗСУ

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко назвав завдання ЗСУ на 2018 рік. Про це він повідомив підводячи підсумки діяльность Збройних сил у 2017 році, повідомляє прес-служба Генштабу у Facebook.

"Нарощення оперативних і бойових спроможностей Збройних сил України було і залишається головним завданням поточного та наступного року. Поряд з цим, завданнями 2018 року є забезпечення реалізації завдань з реформування та розвитку Збройних сил, організація всебічного забезпечення військ (сил) та удосконалення нормативно-правової бази їх діяльності", - заявив він.

Як повідомив Муженко, цього року тривало планомірне нарощення бойових спроможностей ЗСУ.

 

Підбито підсумки діяльності Збройних Сил України за 2017 рік У Генеральному штабі ЗС України підбито підсумки діяльност...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 26 листопад 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральний штаб Збройних сил України вже почав підготовчу роботу на випадок впровадження на Донбас миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй (ООН).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся