Музею культурної спадщини в Києві виділено приміщення, - КМДА

Понеділок 09 липня 2012 12:43

Згідно із розпорядженням Київської міської державної адміністрації (КМДА), за Музеєм історії міста Києва на праві оперативного управління закріплено нежитловий будинок площею 616,1 кв. м. на вул. Московській, 40-Б. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, передає прес-служба КМДА.

У Головному управлінні культури інформують, що з 1999 р. будинок на вул. Московській, 40-Б (пам'ятка історії та архітектури кінця XVIII - початку XIX століть), використовується для розміщення експозиції Музею культурної спадщини, який є однією із філій Музею історії міста Києва.

Протягом 13 років Музей культурної спадщини був змушений орендувати цей старовинний будинок. "Нарешті, музейники зможуть ефективно користуватися будівлею (виключається лише можливість продажу та передачі у користування третім особам)", - зазначили в КМДА.

Основною концепцією Музею є повернення культурної спадщини українських митців та ознайомлення співвітчизників з їхнім творчим доробком. Експозиції Музею культурної спадщини дають уявлення про життя й творчість діячів української діаспори, що народилися у Києві, одержали тут освіту і працювали певний час. У художній колекції музею зберігаються полотна відомих українців: Людмили Морозової (США), Олекси Булавицького (США), родини Кричевських (Франція, США) та інших. Є також матеріали про життя балетмейстера і танцівника Сержа Лифаря та піаніста-віртуоза Володимира Горовиця.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Верховна Рада України дозволила приватизацію Гостиного двору в Києві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся