Портнов став керівником телеканалу NewsOne

Портнов став керівником телеканалу NewsOne
Фото (newsone.ua)

Володимир Мураєв передав Андрію Портнову телеканал NewsOnе в управління строком на три роки

Володимир Мураєв передав колишньому першому заступнику глави Адміністрації президента Андрію Портнову 100% акцій телеканалу NewsOne. Про це повідомив сам Портнов на своїй сторінці в Facebook.

Підписання документів відбулося 27 серпня у Відні (Австрія).

"Інформую, що позавчора у Відні підписав угоду про управління телеканалом NewsOne. Власник сто відсотків статутного фонду компанії Володимир Мураєв передав мені телеканал в управління строком на три роки", - повідомив він.

За умовами договору Портнову передано право здійснювати всю діяльність з управління телеканалом. Крім того, документ передбачає, що протягом трьох років власник не має права втручатися в діяльністю або в односторонньому порядку припинити договір.

Портнов став керівником телеканалу NewsOne

Нагадаємо, в липні 2018 року телеканал NewsOne змінив структуру власності. Замість народного депутата Євгена Мураєва власником ТОВ "Новини 24 години" стало швейцарське акціонерне товариство MW Investment AG, а кінцевим бенефіціарним власником у реєстрі батько Євгена Мураєва - Володимир.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся