ru ua

Москва зачекає, поки Захід визнає Крим частиною РФ, - Пєсков

Москва зачекає, поки Захід визнає Крим частиною РФ, - Пєсков Фото: Дмитро Пєсков розповів, чого в Росії очікують від Заходу

Прес-секретар президента Росії вважає, що Дональд Трамп міг би переконати НАТО відвести свої війська від російських кордонів

Москва "достатньо терпляча", щоб дочекатися визнання західними країнами приєднання Криму Російською Федерацією. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в інтерв'ю AP.

Пєсков підкреслив, що в Росії ніхто "не буде дискутувати про Крим".

Щодо розгляду цього питання в адміністрації обраного президента США Дональда Трампа, Пєсков зазначив, що в Кремлі розуміють, що для цього може знадобитися час.

"Ми розуміємо, що потрібен час для наших партнерів у Європі, для наших партнерів в США, щоб це зрозуміти. Ми досить терплячі, щоб зачекати, поки це зрозуміють тут, у Вашингтоні, у США, в Європі", - заявив він.

Прес-секретар Путіна також вважає, що Дональд Трамп міг би переконати НАТО уповільнити розширення організації або відвести свої війська від кордонів Росії, оскільки це могло б "привести до зняття напруженості в Європі".

Зі слів Пєскова, РФ не почувається в безпеці, коли "сили НАТО стають більшими і ближчими до кордонів Росії".

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен закликала новообраного президента США Дональда Трампа зайняти жорстку позицію щодо Росії.