Москаль заявив про нові схеми контрабанди на Закарпатті

Москаль заявив про нові схеми контрабанди на Закарпатті
Фото: Геннадій Москаль

Вчора була затримана крупна партія сигарет у Нижніх Воротах

Голова Закарпатьскої обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив про нові схеми контрабанди на Закарпатті. Про це йдеться у повідомленні на його офіційному сайті.

Як зазначає Москаль, вчорашнє затримання крупної партії сигарет у Нижніх Воротах може свідчити про нову схему контрабанди, в якій задіяний "транзитний сервер" Державної фіскальної служби України.


контрабанда

Фото: контрабанда

"У водія вантажівки "Рено", котрий, згідно з документами, перевозив у Словаччину теплоізоляційну вату (в якій були сховані 1240 ящиків сигарет), були оформлені Васильківським митним постом Київської митниці ДФС документи, необхідні для перетину кордону... Однак перевірка за гарячими слідами встановила, що в базі даних немає ні відправника вантажу, ні отримувача. Вони відсутні в Україні та Словаччині, як суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності. Тому це або груба й непрофесійна підробка, яку неминуче виявили б при перетині кордону, або нова схема контрабанди із застосуванням "транзитного серверу" ДФС", - заявив він.

контрабанда у Закарпатській області

Фото: контрабанда у Закарпатській області

Як повідомляється, у випадку затримання контрабанди чи будь-якої іншої НП сервер видаляє відправника з бази даних, щоб не можна виявити весь ланцюжок злочинної схеми. 

Москаль заявив про нові схеми контрабанди на Закарпатті

Фото: Москаль заявив про нові схеми контрабанди на Закарпатті

Нагадаємо, раніше Москаль оприлюднив лист, яким покривали контрабанду сигарет.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся