Москаль просить змінити керівництво патрульної поліції Ужгорода та Мукачева

Москаль просить змінити керівництво патрульної поліції Ужгорода та Мукачева
Фото: Геннадій Москаль

Правоохоронці висловили недовіру керівництву обласної поліції

Глава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль просить  міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і голову Національної поліції України Сергія Князєва змінити керівництво патрульної поліції Ужгорода та Мукачева. Про це йдеться у повідомленні на сайті Москаля.

Як зазначається, до Москаля надійшло звернення від 73 поліцейських, в якому вони заявляють про числені порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності з боку начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві Ю.Марценишина, а також його заступника В.Наймана.

Правоохоронці висловили недовіру керівництву та звернулись до ОДА з проханням надіслати комісію для врегулювання ситуації, що склалася, для недопущення негативних наслідків.

"Через нездале керівництво патрульна поліція повністю завалила роботу, як свідчать показники, кількість ДТП та злочинів за час її роботи не те, що зменшилася, а набагато зросла. Я направив звернення до міністра МВС Арсена Авакова і вже мав розмову з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим щодо необхідності невідкладного реагування на факти, наведені колективом Управління НПП. Моя позиція чітка - керівництво управління має бути зміщене", - заявив Москаль.

altaltaltalt
 

Фото: матеріали, надіслані до Закарпатської ОДА правоохоронцями

Нагадаємо, 8 лютого 2017 року Сергій Князєв був призначений головою Національної поліції України

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся