Москаль опублікував докази "політичної корупції" Ющенка

Москаль опублікував докази "політичної корупції" Ющенка
Фото: Геннадій Москаль

Москаль опублікував інформацію про фінансування "Лікарні майбутнього" крупним бізнесом

Глава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль опублікував докази "політичної корупції" екс-президента України Віктора Ющенка. Відповідний документ розміщено на сайті Москаля.

"Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування "Лікарні майбутнього" крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами. Загальна сума отриманих грошей - 44,5 мільйони доларів і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн.)", - написав він.


Москаль зазначив, що всі внески у будівництво дитячої лікарні, яка так і не була побудована, він розцінює як "хабар" Ющенкові.

"Крім цих благодійників була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні. У результаті немає ні лікарні, ні грошей. Як юрист, я оцінюю ці "благодійні внески" як хабар президенту України. За який у будь-якій правовій державі екс-президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. В Україні Ющенко по закону Савченко навіть уже б вийшов на волю", - додав він.

Москаль опублікував докази "політичної корупції" Ющенка

Фото: Москаль опублікував докази "політичної корупції" Ющенка

Нагадаємо, раніше Москаль звинуватив Ющенка в отриманні 1 млрд доларів від "Партії регіонів".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся