Moody's може знизити рейтинг США до 2013 р. при погіршенні прогнозу розвитку економіки країни

Понеділок 08 серпня 2011 11:41

Рейтингове агентство Moody's може знизити рейтинг США до 2013 р. у разі, якщо значно погіршаться прогноз розвитку найбільшої економіки світу чи очікування скорочення дефіциту бюджету, передає Reuters.
При цьому Moody's заявило, що бачить можливість укладення американськими політиками нової угоди про скорочення бюджетного дефіциту до 2013 р. і до того, як почнеться процедура зниження рейтингу.
У той час, як американського ринку ще належить відіграти рішення агентства S&P про позбавлення США першокласного кредитного рейтингу "AAA", Moody's відзначило, що підтвердження рейтингу США на максимальному рівні 2 серпня було зроблено з урахуванням можливості зниження рейтингу в майбутньому.
Рейтингове агентство підкреслило, що США необхідно виконати важку роботу по створенню додаткових заходів скорочення бюджетного дефіциту, щоб зберегти першокласний кредитний рейтинг "Aaa".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся