Монако - Ювентус: онлайн трансляція (рахунок 0:2)

Монако - Ювентус: онлайн трансляція (рахунок 0:2) Фото: "Монако" - "Ювентус"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

"Монако" і "Ювентус" зійдуться в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Букмекери вважають, що в даному поєдинку перевага на боці італійського клубу.

3 травня, 21:45
Монако, Фонв'єй, стадіон "Луї II"

Стартові склади:

"Ювентус": Буффон, Дані Алвес, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро, Маркізіо, Пьянич, Манджукич, Диба, Ігуаїн.
Запасні: Нето, Ліхтштайнер, Бенатіа, Асамоа, Лемін, Рінкон, Куадрадо.

"Монако": Субашич, Глик, Жемерсон, Сідібе, Дірар, Бакайоко, Фабіньо, Сілва, Лемар, Мбаппе, Фалькао.

90 + 3 хв. Все, звучить фінальний свисток! "Ювентус" здобуває впевнену перемогу над "Монако" з рахунком 2:0.

90 хв. Четвертий арбітр призначив три хвилини компенсованого часу.

90 хв. Буффон тягне м'яч з-під планки після удару Жермена.

89 хв. І остання заміна у "Юве": Лемін замість Пьяніча.

84 хв. Менше десяти хвилин залишається грати суперникам. "Монако" потрібно постаратися забити хоча б один м'яч, але як це зробити, якщо захисники "Ювентуса" грають просто бездоганно.

81 хв. Ще одна заміна у "Ювентуса". Маркізіо йде, Рінкон з'являється на полі. Також остання рокіровка від Жардіма: Сілва замінений на Альма Туре.

77 хв. Аллегрі змінює Ігуаїна, замість нього рвати в контратаках вийшов Куадрадо.

75 хв. Зовсім розладналася гра в атаці у "монегасків".

70 хв. Суха серія "Ювентуса" в Лізі чемпіонів досягла 600 хвилин.

alt

69 хв. К'єлліні отримує жовту картку за відмашку.

68 хв. Дістається від Сідібе по голові Дібале у верховій боротьбі.

66 хв. Подвійна заміна у "Монако": Замість Бакайоко виходить Моутінью Жоау, а замість Лемара - Жермен Валер.

59 хв. ГОООЛ! Ігуаїн оформив дубль! Алвес зробив чудову передачу на дальню штангу.

alt

58 хв. Третя жовта картка в матчі. Маркізіо отримує попередження за фол на Фабіньо і срав атаки.

51 хв. Лемар пасує на Мбаппе в штрафну "Ювентуса". Буффон виходить з воріт і забирає м'яч в руки.

49 хв. Зовсім по-іншому почав грати "Монако". Сілва з-за меж штрафного вистрілив прямо в Буффона.

47 хв. Фалькао і б'є в упор - рятує Буффон.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Звучить свисток на перерву. "Юве" веде в гостях за рахунок гола Ігуаїна.

40 хв. Гол "Ювентуса" на чужому полі змусив "Монако" прокинутися, господарі змушені йти вперед, щоб відігратися.

37 хв. Тепер є жовта і у "Монако". Фабіньо отримує попередження.

33 хв. Відійшли назад туринці, а "Монако" пішов вперед, але поки без моментів.

29 хв. ГОООЛ забиває Ігуаїн! Відкриває рахунок "Ювентус", найважливіший м'яч на чужому полі! Диба в центрі поля грає п'ятою на Ігуаїна. Гонсало обігрується в "стінку" з Алвесом, який перед штрафним "Монако" також п'ятою пасує на аргентинця, і той забиває щільно зі штангою. Стрибок Субашич в кут не рятує ситуацію.

alt

25 хв. Якщо перші 10 хвилин пройшли з повною перевагою "Юве", то потім Буффону не раз довелося по-справжньому тягнути.

alt

21 хв. Першу жовту картку отримує Бонуччі, який зніс Фалькао. Монако отримує право на кутовий.

16 хв. Буффон рятує команду після удару в упор Мбаппе.

alt

13 хв. Небезпечна атака "Монако". Мбаппе головою б'є точно в руки Буффону.

11 хв. "Ювентус" створює гольовий момент! Гонсало Ігуаїн ледь не відкриває рахунок. Чуть-чуть не дотягнувся до м'яча аргентинець.

8 хв. Тепер кутовий буде біля воріт Буффона. Подав Лемар від прапорця до воротарського - винесли захисники.

5 хв. А ось і перший кутовий у матчі. Пьянич навішує в штрафну, але м'яч отражнн захистом.

3 хв. Туринський клуб зі стартових хвилин насідає на ворота суперника.

1 хв. А ось і стартовий свисток, поїхали!

alt

- Джіджі Буффон в сотий раз вийде на поле в Лізі чемпіонів.

- Кубок Ліги чемпіонів сьогодні гостює в Монако.

- Воротарі Даніель Субашич та Джанлуїджі Буффон на обкладинці сьогоднішньої програми. Обидва грали в чвертьфіналі ЛЧ 2014/15. Тоді в двох матчах було забито лише один м'яч. Зараз всі чекають набагато більш результативних поєдинків.

alt

- Футболісти "Монако" зіграють у своїй традиційній червоно-білій формі, якщо не брати до уваги воротаря, а ось гості сьогодні швидше "адзуррі", ніж бьянконері ".

- Як виглядає стадіон "Луї II".

- І про погоду в Монако.

- "Ювентус" вже в Монако. Перед вильотом туринці провели тренування.

"Юве" у цьому протистоянні є очевидним фаворитом, але не варто недооцінювати і "Монако". Команда Леонарду Жардіма вміє швидко забивати, а потім йти в оборону.

"Монегаски" пробилися до півфіналу, перемігши англійський "Манчестер Сіті" і дортмундську "Боруссію", багато в чому завдяки впевненій грі вдома. Італійці ж впевнено пройшли більш ніж серйозного суперника - "Барселону". "Юве" після розгрому каталонського клубу вдома з рахунком 3:0, впевнено відіграв в обороні на виїзді, здобувши нульову нічию. "Монако" лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Франції, випереджаючи на три очки ПСЖ і маючи матч в запасі. Туринський клуб також займає першу сходинку в чемпіонаті.

Раніше ці дві команди вже перетиналися в 1/2 фіналу ЛЧ в сезоні 1997/98, а також на стадії 1/4 фіналу в 2014/15 роках. В обох випадках у наступний етап проходив італійський клуб. Але якщо раніше "Монако" в першу чергу вирізнявся міцною обороною, то зараз це яскраво виражена атакуюча команда.

"Монако" спробує вдруге дійти до фіналу Ліги чемпіонів. Попередній фінал у монегасків був в сезоні 2003/04. Тоді команда в останній раз грала у півфіналі. "Юве" в останній раз на цій стадії грав два роки тому. Тоді туринці здобули право зіграти у вирішальному матчі. У загальній же складності на рахунку "Ювентуса" вісім фіналів у найпрестижнішому єврокубку.