МОН розраховує розпочати навчальний процес на Донбасі 1 вересня

Четвер 07 серпня 2014 17:06
Міністерство освіти і науки України (МОН) розраховує розпочати навчальний процес в Донецькій і Луганській областях 1 вересня.

Міністерство освіти і науки України (МОН) розраховує розпочати навчальний процес в Донецькій і Луганській областях 1 вересня. Про це, відповідаючи на питання журналістів, заявила перший заступник міністра освіти Інна Совсун, передає кореспондент РБК-Україна.

"Міністерство освіти і науки розраховує, що на тих територіях, які зараз вже звільнені, навчальний рік розпочнеться 1 вересня. Але в тих містах, які досі знаходяться під контролем сепаратистів, говорити про початок навчального року дуже складно. Зараз Міністерством розглядається можливість інших варіантів для цих дітей", - заявила Совсун.

При цьому вона зазначила, що для студентів Донбасу немає процедури переведення в інші навчальні заклади.

"Ми розраховуємо, що до вересня, принаймні для частини регіону ситуація стабілізується, і у звільнених містах можна буде почати нормальний навчальний процес", - сказала Совсун.

За її словами, якщо міста з внз будуть до вересня залишатися під контролем бойовиків, то будуть створені спеціальні умови для переведення в інші вузи країни за спрощеною процедурою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся