З моменту запуску системи оцінки ризиків припинена реєстрація 1,1% податкових накладних

НовиниФінанси    17.07.2017 - 10:24
Фото: припинена реєстрація 1,1% ризикованих податкових накладних (zib.com.ua)
Фото: припинена реєстрація 1,1% ризикованих податкових накладних (zib.com.ua)

Прогнозована кількість ризикованих накладних становила 2-2,5%

З моменту запуску системи оцінки ризиків припинена реєстрація 1,1% електронних податкових накладних. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Як повідомляється, згідно з результатами тестового режиму роботи системи, прогнозувалося, що кількість ризикованих накладних складе 2-2,5%.

Для балансу одночасно з повноцінним запуском системи ризиків у силу вступила ініціатива Мінфіну, згідно якої зареєстрована податкова накладна є достатньою підставою для отримання права на податковий кредит.

Для вирішення спірних моментів міністерство запропонувало платникам податків, накладні яких система порахувала ризикованими, одноразово подати додаткову інформацію у вигляді технологічної картки платника.

Крім того, Мінфін зазначив незадовільне функціонування електронного кабінету, посилене негативними наслідками хакерської атаки на системи Державної фіскальної служби і низьку ефективність передачі документів у паперовому вигляді з регіонів в комісію. У зв'язку з цим, станом на 13 липня було прийнято лише 68 рішень, з яких 13 по реєстрації податкової накладної.

За результатами моніторингу, найбільша кількість зупинених податкових накладних в Києві - 19986 за 1136 платникам, Дніпропетровської області - 5783 по 498 платникам і Харківської області - 5501 за 318 платникам. Рішення за цими накладними ще не прийнято комісією.

Нагадаємо, з початку запуску реєстру відшкодування ПДВ платникам повернуто 30,1 млрд гривень.

On Top