Молдова оголосила Кисельова і автора фільму про Крим персонами нон грата

НовиниПолітика    19.03.2015 - 15:12
Дмитро Кисельов
Дмитро Кисельов

Молдова оголосила автора фільму "Крим. Шлях на Батьківщину" Андрія Кондрашова та генерального директора агентства "Росія сьогодні" Дмитра Кисельова персонами нон грата. Про це повідомила прес-секретар МВС Молдови Аліна Мерлич, передає видання "Молдавські відомості".

"Це рішення ухвалив напередодні Бюро з міграції та притулку (БМУ), яке регламентує перебування іноземних громадян на території Молдови. Рішення прийнято за письмовим запитом, яке надійшло в Бюро. Я не уповноважена давати коментарі у цій справі. Особи, яким заборонено в'їзд до Молдови, вправі звернутися в БМУ, щоб отримати всі необхідні роз'яснення", - сказала Мерлич.

Напередодні в Кишиневі була скасована презентація російського фільму "Крим. Шлях на Батьківщину", в якій, за допомогою телемосту, планувалося участь його авторів - Дмитра Кисельова і Андрія Кондрашова. У первісному запрошення на презентацію, яка повинна була відбутися в молдавському філії агентства "Росія сьогодні", було зазначено, що Кисельов і Кондрашов візьмуть участь у заході, але не було ясно, що це буде здійснено за допомогою телемосту. Відразу після цього, молдавські користувачі соціальних мереж почали кампанію по забороні приїзду в Кишинів відомих російських журналістів. Кілька людей навіть влаштували пікет біля бізнес-центру, де знімає офіс агентство.

Нагадаємо, Мін'юст України вирішив відправити в міжнародні інстанції експертизу висловлювань Президента Росії Володимира Путіна у фільмі "Крим. Шлях на батьківщину".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top