МОК має відсторонити збірну Росії від участі в Олімпіаді, - міністр

НовиниСпорт    19.07.2016 - 13:35

Сьогодні Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішуватиме долю участі збірної Росії в Іграх ХХХІ Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив міністр молоді та спорту України, представник "Народного фронту" Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що 18 липня відбулась доповідь незалежної комісії ВАДА щодо зловживань допінгом і приховування відвертих порушень під час підготовки спортсменів у Російській Федерації починаючи з 2011 року.

"Таке відверте та нахабне маніпулювання під керівництвом міністерства та спецслужб - прикрий та болісний досвід для всього спортивного світу. Російська Федерація знехтувала основними принципами Олімпійської Хартії та Всесвітнього антидопінгового кодексу. Щодо обох документів, які є основними у міжнародному спорті – це злочин", - наголосив Жданов.

"Матеріали, які були надані Комісією щодо підмін проб, те що сталося перед та після Олімпіади в Сочі, на інших міжнародних змаганнях – свідчать, що організатори цих фальсифікацій, мабуть, були абсолютно впевнені у своїй недосяжності та неможливості покарання", - додав він.

Жданов висловив впевненість, що "МОК і ВАДА будуть наскільки справедливими, настільки й суворими у своїх остаточних висновках".

On Top