ru ua

Могеріні вважає спірним питання політичної ефективності санкцій проти РФ

Могеріні вважає спірним питання політичної ефективності санкцій проти РФ Джерело фото:flickr.com/European External Action Service
Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні вважає спірним питання політичної ефективності санкцій проти Росії.

Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні вважає спірним питання політичної ефективності санкцій проти Росії. Про це Могерини заявила в інтерв'ю виданню Le Monde.

"Санкції можуть бути збережені в силі, збільшені або зменшені в залежності від ситуації на місцях. В економічному плані вони працюють. Спороный питання, чи є вони ефективними в політичному плані. Я хочу сказати: чи можуть вони змінити позицію російської влади? Питання відкритий, відповісти на нього може тільки ця влада. Проте європейцям також доведеться відповісти на нього", - заявила вона.

Нагадаємо, Федеріка Могеріні назвала незаконними "вибори" в ДНР і ЛНР і закликала до роботи в напрямку місцевих виборів на Донбасі у відповідності з українським законодавством.

Напередодні США пригрозили Росії новими санкціями у разі визнання виборів в ДНР і ЛНР.