РБК-Україна запускає проект онлайн-опитувань

НовиниСуспільство    14.11.2016 - 15:10
Фото: РБК-Україна запустив новий проект у форматі опитувань
Фото: РБК-Україна запустив новий проект у форматі опитувань

Опитування будуть проходити щотижня на сайті і Facebook-сторінках РБК-Україна

РБК-Україна з сьогоднішнього дня розпочинає новий проект онлайн-опитувань. Кожного тижня серед читачів порталу будуть проводитися опитування на найбільш важливі й актуальні теми.

Дослідження громадської думки будуть проводитися одночасно на двох онлайн-майданчиках. По-перше, безпосередньо на сайті rbc.ua що має, згідно з даними Kantar TNS, охоплення в 11,38%, що робить його одним з лідерів на ринку українських інтернет-ЗМІ.

По-друге, на Facebook-сторінках РБК-Украна і Styler, які в цілому мають більше 960 тис. передплатників.

Дослідження буде проводитися наступним чином: по понеділках на сайті rbc.ua і в соцмережах одночасно буде публікуватися опитування. Голосування триватиме до четверга включно, у п'ятницю отримані дані будуть оброблені і опубліковані.

Таким чином, буде отриманий зріз думок, який, враховуючи величину вибірки, зможе претендувати на об'єктивність.

Зазначимо, що читачі РБК-Україна зможуть зробити опитування ще більш репрезентативними, поширюючи посилання на них серед своїх друзів у соцмережах і, таким чином, ще більше розширюючи базу опитуваних.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся