Мітинг в Кишиневі: протестувальники відмовилися від зустрічі з прем'єром

НовиниНадзвичайні події    07.09.2015 - 00:27
Фото: мітинги в Кишиневі
Фото: мітинги в Кишиневі

Мітингувальники в Молдові відмовилися зустрічатися з прем'єр-міністром - побоюються провокацій

Протестувальники в центрі столиці Молдови Кишиневі відмовилися від зустрічі з прем'єр-міністром Валерієм Стрільцем, передають "РИА Новости" з посиланням на організаторів мітингу.

Повідомляється, що раніше мітингувальники попросили Стрільця організувати їм зустріч з Президентом і екстрену зустріч з депутатами парламенту. Прем'єр-міністр запропонував мітингувальникам зустрітися для обговорення їх вимог ввечері.

"Стрілець призначив зустріч у будівлі Міністерства сільського господарства, в двох кварталах від місця проведення акції. Ми відмовилися йти туди, побоюючись провокацій, як це було 7 квітня 2009 року. Ми залишилися на площі, так як тут мітингувальників охороняє кордон поліції і ймовірність заворушень, відповідно, знижена", - заявив політолог Ігор Боцан.

Як зазначають ЗМІ, прем'єр Валерій Стрілець заявив, що в уряді формується робоча група з представників різних міністерств і відомств, які вивчать вимоги протестувальників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Молдові проходить антиурядовий мітинг, учасники якого вимагають відставки Президента. Протестувальники встановили намети, акція продолжатеся.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top