Місія ОБСЄ в Україні може відмовитися від німецьких безпілотників

НовиниНадзвичайні події    19.03.2015 - 16:24

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) ймовірно відмовиться від використання німецьких безпілотників для моніторингу виконання положень мінських угод в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Про це сьогодні з посиланням на джерела в уряді ФРН повідомило інформагентство AFP.

За наявними даними, очікується, що ОБСЄ не буде звертатися з проханням до Німеччини про надання місії в Україні безпілотників Бундесверу типу Luna, а натомість продовжить використовувати австрійські машини типу Camcopter S-100, які орендує у приватної фірми.

Як повідомляє Deutsche Welle, Німеччина разом з Францією запропонувала ОБСЄ скористатися безпілотниками Luna ще восени минулого року, а на початку березня знову повторила свою пропозицію. Крім того, ФРН висловила готовність надати в розпорядження спостерігачів супутникові фотографії. За інформацією джерел AFP, поки не відомо, чи зможе ОБСЄ прийняти цю пропозицію - через негативного ставлення до неї з боку Росії, яка теж є членом цієї організації.

Нагадаємо, на початку лютого спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні втратила контакт з одним зі своїх безпілотників під Маріуполем Донецької області.

Як повідомлялося, за останній тиждень на Донбасі по лінії бойових зіткнень прикордонники зафіксували 53 безпілотники.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: ОБСЄ, миссия
On Top