ru ua

У "Миротворці" вважають, що спецслужби РФ готують вбивства журналістів

У "Миротворці" вважають, що спецслужби РФ готують вбивства журналістів Фото: сайт "Миротворець" (РБК-Україна)

Це може бути зроблено, щоб заплямувати сайт і Україну у цілому

Спецслужби Російської Федерації (РФ) можуть показово вбити когось із журналістів, які наразі перебувають у "Чистилищі" сайту "Миротворець". Про це заявив керівник "Миротворця" Роман Зайцев, передають "Факти".

Це може бути зроблено, щоб заплямувати "Миротворець" і Україну у цілому.

Днями МЗС Росії направило ноту протесту держдепартаменту США у зв'язку з тим, що сайт "Миротворець" ніби-то перейшов на американські сервери.

На думку Зайцева, ця акція є частиною якоїсь запланованої спецслужбами РФ операції.

"Наприклад, у її рамках буде показово убитий або побитий який-небудь журналіст, який у даний момент знаходиться у "Чистилищі" "Миротворця" - або як порушник державного кордону України, або як посібник терористів, або звичайний кремлівський пропагандист", - вважає Зайцев.

Після цього, на його думку, Росія виступить з заявою про те, що попереджала щодо сайту. Мета спецслужб - знищити ресурс, який становить для них небезпеку.

"У російських спецслужб планок немає, у Кремля, загнаного у кут, - теж. Вони зараз чіпляються за будь-яку можливість, щоб заплямувати Україну", - зазначив Зайцев.

Нагадаємо, 16 листопада МЗС Росії опублікувало пост у Twitter про те, що відомство обурене інформацією про те, що український портал "Миротворець" нібито розміщений на американських серверах.