Мирні ініціативи РФ по Донбасу можуть бути прикриттям для посилення боїв, - Турчинов

НовиниПолітика    21.10.2016 - 11:29
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов

Обстановка в зоні АТО як і раніше залишається дуже напруженою, особливо на Маріупольському напрямку

Мирні ініціативи Російської Федерації можуть бути прикриттям для "посилення військового протистояння". Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, обстановка в зоні проведення антитерористичної операції, як і раніше залишається дуже напруженою. Особливо секретар РНБО наголосив на великій кількості провокацій і посилення інтенсивності обстрілу на маріупольському напрямку.

"Навіть під час проведення переговорів у нормандському форматі обстріли українських позицій з боку російського агресора не припинялися", - зазначив Турчинов.

Додавши при цьому, що такі дії російсько-терористичних угруповань доводять нещирість заяв Путіна на міжнародних переговорах про припинення вогню і бажання врегулювати конфлікт на Донбасі.

"Українські військові готові до будь-якого розвитку подій. Позиції на лінії зіткнення зміцнені та утеплені. Всі спроби прорвати нашу лінію оборони російсько-терористичними угрупованнями - приречені", - підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загальну позицію по Донбасу мають всі учасники нормандського формату, крім РФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
На Луганському напрямку бойовики розгортають новий батальйон, - Тимчук Бельгія чекає від РФ офіційного спростування звинувачень у бомбардуванні Алеппо
On Top