У МОЗ вводять Гройсмана в оману щодо реформи системи охорони здоров'я, - Мусій

НовиниМедицина    30.11.2016 - 17:03
Фото: Олег Мусій
Фото: Олег Мусій

Чиновники Міністерства охорони здоров'я України на чолі з в. о. міністра Уляною Супрун вводять в оману прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо реформування системи охорони здоров'я України. Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник голови парламентського комітету з охорони здоров'я Олег Мусій.

 

Хто вводити в оману Прем'єра Volodymyr Groysman ? Чи він сам радій бути обманутим? І хто понесе за це відповідальність...

Опубліковано Олегом Мусієм 29 листопад 2016 р.

"Пане прем'єр, Вас вводять в оману Ваші підлеглі, доповідаючи, що ініціативи МОЗ погоджені з профільним Комітетом Верховної Ради та ініціативи Комітету підтримуються МОЗ. Констатую факт: наш комітет не розглядав жодну з ініціатив МОЗ, точніше навіть не мав такої можливості. Ми не отримали від міністерства ні одного документа про реформи! Незважаючи на неодноразові прохання до в.о. та її заступників надати нам будь-які їх ініціативи щодо змін системи охорони здоров'я. Жодну реформу від МОЗ Комітет не погодив! Зате мозівські чиновники вводять в оману українське суспільство, медичне співтовариство і Вас про спільність бачення реформ разом з депутатським корпусом", - написав політик.

При цьому він зазначив, що крім перекладання витрат на медицину на місцеві бюджети, ніяких практичних кроків МОЗ не запропонував.

"Ще ода міна уповільненої дії - проект бюджету-2017 для охорони здоров'я, в якому немає жодної реформи. Зате є перекладання фінансування всієї комуналки установ охорони здоров'я, енергоносіїв і техперсоналу на місцеві бюджети, без додання їм якого-небудь податку. Наприклад, дефіцит фінансування на медицину тільки по моєму округу (Червоноград, Сокальський район) складе близько 60 млн. грн. Та ще й плюс борг по зарплаті за 2 місяці цього року більше 10 мільйонів. А що ж тоді по всій Україні? Мільярди боргів і недофінансування. Бюджет повного розвалу медицини! Де хоч одна гривня на реформу? Невже тверезомислячий управлінець може подумати і припустити, що можна здійснити фундаментальні реформи взагалі без ресурсів?", - обурився народний депутат.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся