У МОЗ заявили про "певний дефіцит" ліків

У МОЗ заявили про "певний дефіцит" ліків
Фото: ліки

У МОЗ підбили підсумки першого місяця програми "Доступні ліки"

Міністерство охорони здоров'я України заявило про "певний дефіцит" ліків за підсумками першого місяця програми "Доступні ліки". Про це повідомили в прес-службі міністерства.

"Сьогодні маємо певний дефіцит ліків через великий попит на певні препарати. МОЗ вже провела зустрічі з представниками аптечних мереж, дистриб'юторами, імпортерами та виробниками, щоб оперативно реагувати на такі технічні труднощі", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, допомогти ефективніше розраховувати необхідний обсяг виробництва ліків повинен електронний реєстр пацієнтів. Над впровадженням цього проекту МОЗ працює спільно з командою розробників Е-Health.

Також, міністерство проаналізувало звітні дані, зробивши рейтинг регіонів за основними показниками реалізації програми: використані засоби, виписані рецепти, відшкодовані кошти, кількість осіб, які отримали ліки.

Так, лідерами програми в даний момент є Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Харківська області. Останні в рейтингу - Миколаївська, Луганська, Закарпатська, Херсонська області та місто Київ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 700 тис. українців скористалися програмою "Достуні ліки".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся