У МОЗ заявили про "певний дефіцит" ліків

НовиниСуспільство    16.05.2017 - 16:49
Фото: ліки
Фото: ліки

У МОЗ підбили підсумки першого місяця програми "Доступні ліки"

Міністерство охорони здоров'я України заявило про "певний дефіцит" ліків за підсумками першого місяця програми "Доступні ліки". Про це повідомили в прес-службі міністерства.

"Сьогодні маємо певний дефіцит ліків через великий попит на певні препарати. МОЗ вже провела зустрічі з представниками аптечних мереж, дистриб'юторами, імпортерами та виробниками, щоб оперативно реагувати на такі технічні труднощі", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, допомогти ефективніше розраховувати необхідний обсяг виробництва ліків повинен електронний реєстр пацієнтів. Над впровадженням цього проекту МОЗ працює спільно з командою розробників Е-Health.

Також, міністерство проаналізувало звітні дані, зробивши рейтинг регіонів за основними показниками реалізації програми: використані засоби, виписані рецепти, відшкодовані кошти, кількість осіб, які отримали ліки.

Так, лідерами програми в даний момент є Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Харківська області. Останні в рейтингу - Миколаївська, Луганська, Закарпатська, Херсонська області та місто Київ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 700 тис. українців скористалися програмою "Достуні ліки".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна планує залучити медичні технології Ізраїлю для реалізації реформи охорони здоров'я Чому МОЗ знову затримує підготовку до держзакупівель ліків
On Top