ru ua

Кабмін виділив додатково 25,4 млн грн на лікування переселенців в Харківській обл

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення з резервного фонду держбюджету додаткових коштів для забезпечення належної медичної допомогою тимчасово переміщеним особам, що проживають нині на території Харківської області.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення з резервного фонду держбюджету додаткових коштів у сумі 25 млн 471 тис. грн для забезпечення належної медичної допомогою тимчасово переміщеним особам, що проживають нині на території Харківської області. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

Як зазначається, за станом на 10 листопада 2014 р. кількість тимчасово переміщених осіб, які проживають нині на території Харківської області, становить 113 тис. 742 людини.

"За інформацією департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА, за період з травня до листопада поточного року із зазначеної категорії громадян за стаціонарною медичною допомогою звернулося 7 тис. 126 осіб, за амбулаторною - 24 тис. 555, здійснено 3 тис. 152 виїзду бригад екстреної медичної допомоги, народилося 586 немовлят, 333 особам з числа загиблих за час антитерористичної операції проведені судово-медичні експертизи", - йдеться в повідомленні МОЗ.

Т.в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець звернувся до керівництва Кабінету міністрів з проханням виділити з резервного фонду додаткові кошти для забезпечення належної медичної допомогою тимчасово переміщеним особам в Харківській області. За словами Лазоришинця, у бюджеті області ці кошти не були передбачені при формуванні видатків місцевого бюджету.

"На сьогодні виникла обґрунтована потреба виділення додаткових коштів на часткове відшкодування витрат закладів охорони здоров'я Харківської області у розмірі 25 млн 471 тис грн, - зазначив Лазоришинець.

Кабінет міністрів України своїм рішенням підтримав ініціативу МОЗ та виділив необхідні кошти для забезпечення потреб лікарень, "швидких" та бюро судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів вирішив виділити 300 млн грн для фінансування територій Донбасу, підконтрольних центральної влади.