ru ua

МОЗ домовилося про термінові поставки ліків проти грипу в Україну

МОЗ домовилося про термінові поставки ліків проти грипу в Україну Фото: вакцина від грипу

Литва надасть необхідні препарати як гуманітарну допомогу

Міністерство охорони здоров`я України домовилося з виробниками лікарських засобів про термінові поставки в Україну препаратів проти грипу - «Таміфлю» та «Реленца» (Zanamivir). Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті МОЗ України.

Так, ТОВ «Рош Україна» готова здійснити постачання 5000 упаковок «Таміфлю» протягом двох тижнів в міжнародній упаковці та протягом 8-9 тижнів у україномовній упаковці.

За інформацією ТОВ «Глаксо Сміт Кляйн Фармаюсьтікалс Україна», 1124 упаковок лікарського засобу «Реленца» мають бути доступні в аптечній мережі та на складах дистриб'юторів з 18 січня 2016 року.

Крім того, міністерство провело перемовини із урядом Литви щодо надання Україні як гуманітарної допомоги 2443 упаковки препарату «Таміфлю» та 27 645 упаковок «Реленци», які мають надійти впродовж 2-3 тижнів.

МОЗ України буде вжито усіх необхідних заходів для забезпечення зазначеними лікарськими засобами медичних закладів та аптечної мережі.

Нагадаємо, учора, 19 січня, міністр охорони здоров'я Квіташвілі повідомив, що в Україні від грипу вже померла 51 людина.