Мін'юст захистив майнові права UniCredit Bank на київський бізнес-центр

НовиниЕкономіка    22.07.2016 - 12:06

Міністерство юстиції оперативно відреагувало на скандальне рейдерське захоплення майна банку з іноземними інвестиціями UniCredit Bank, розглянуло скаргу і відновило майнові права банку на столичний бізнес-центр в реєстрі майнових прав. Про це повідомили в прес-службі UniCredit Bank .

"Міністерство юстиції продемонструвало свою готовність оперативно вирішувати питання, пов'язані з захистом прав інвесторів, приватного бізнесу в Україні. Це наочний приклад того, що держава зацікавлена у проведенні реформ на користь бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в країні. Ми також очікуємо системних змін, які в майбутньому не дозволять допустити подібні зловживання з боку нотаріусів і бажаючих захопити чуже майно", - прокоментувала голова правління UniCredit Bank Тамара Савощенко.


В прес-службі банку нагадали, що вчора, 21 липня, в Києві відбулася прес-конференція, на якій UniCredit Bank заявив про повторну рейдерську атаку на бізнес-центр "Горизонт Парк", який належить банку з 2012 року.

"Користуючись новими правилами реєстрації, приватний нотаріус Обухівського нотаріального округу Олег Щур на підставі підроблених документів, вночі, двічі намагався здійснити спробу перереєстрації майна банку (бізнес-центр "Горизонт Парк") на ТОВ "Проект-А", - повідомили в прес-службі.

Однак, додали в банку, Міністерство юстиції двічі скасовувало незаконну реєстрацію приватного нотаріуса і повертало майно іноземному інвестору. Як зазначається, за фактом незаконних дій нотаріуса Щура відкрито кримінальне провадження.

On Top