Мін'юст захистив майнові права UniCredit Bank на київський бізнес-центр

НовиниЕкономіка    22.07.2016 - 12:06

Міністерство юстиції оперативно відреагувало на скандальне рейдерське захоплення майна банку з іноземними інвестиціями UniCredit Bank, розглянуло скаргу і відновило майнові права банку на столичний бізнес-центр в реєстрі майнових прав. Про це повідомили в прес-службі UniCredit Bank .

"Міністерство юстиції продемонструвало свою готовність оперативно вирішувати питання, пов'язані з захистом прав інвесторів, приватного бізнесу в Україні. Це наочний приклад того, що держава зацікавлена у проведенні реформ на користь бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в країні. Ми також очікуємо системних змін, які в майбутньому не дозволять допустити подібні зловживання з боку нотаріусів і бажаючих захопити чуже майно", - прокоментувала голова правління UniCredit Bank Тамара Савощенко.


В прес-службі банку нагадали, що вчора, 21 липня, в Києві відбулася прес-конференція, на якій UniCredit Bank заявив про повторну рейдерську атаку на бізнес-центр "Горизонт Парк", який належить банку з 2012 року.

"Користуючись новими правилами реєстрації, приватний нотаріус Обухівського нотаріального округу Олег Щур на підставі підроблених документів, вночі, двічі намагався здійснити спробу перереєстрації майна банку (бізнес-центр "Горизонт Парк") на ТОВ "Проект-А", - повідомили в прес-службі.

Однак, додали в банку, Міністерство юстиції двічі скасовувало незаконну реєстрацію приватного нотаріуса і повертало майно іноземному інвестору. Як зазначається, за фактом незаконних дій нотаріуса Щура відкрито кримінальне провадження.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Петренко розраховує на розблокування приватизації збиткових держпідприємств восени Реєстром нерухомості щомісяця користуються близько 100 тис. громадян - Петренко
On Top