Мінюст зареєстрував Романа Сидорака як керівника "Укртранснафти"

Четвер 07 травня 2015 13:43
Мінюст зареєстрував Романа Сидорака як керівника "Укртранснафти"
Фото: Роман Сидорак

Роман Сидорак офіційно став керівником "Укртранснафти"

Головне управління юстиції Києва внесло зміни до Єдиного державного реєстру у частині інформації про нового керівника ПАТ "Укртранснафта" Романа Сидорака замість звільненого Олександра Лазорка, зареєструвавши їх на підставі поданих документів. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

Мінюст нагадав хронологію подачі документів "Укртранснафти" та дій державного реєстратора. Так, відповідно до ч. 2 ст.19 закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" для реєстрації зміни відомостей про керівника юридичної особи, серед інших документів передбачено подання реєстраційної картки Форми 4.

"27 квітня на розгляд державного реєстратора було подано пакет документів про внесення відповідних змін щодо нового керівника ПАТ "Укртранснафта". За результатами перевірки було виявлено, що реєстраційна картка Форми 4 була заповнена не належним чином. Зокрема, замість імені діючого на той момент керівника Олександра Лазорка (якого було відсторонено від посади на підставі рішення наглядової ради від 19.03.2015, але не звільнено), у відповідному розділі форми в якості керівника було вказано ім'я тимчасового виконувача обов'язків Романа Сидорака. Крім того, не було вказано, що Роман Сидорак є особою, яка має право підписувати документи із відповідним зазначенням правових підстав", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, про відповідні неточності в телефонному режимі було повідомлено відповідальному працівникові "Укртранснафта",який подавав документи.

"Попри такі дії реєстратора, всі вказані помилки були повторно допущені заявником при подачі документів 30 квітня 2015. Після додаткових роз'яснень заявником втретє було подано документи 7 травня 2015 року. З урахуванням того, що помилки було усунуто,реєстраційна дія була проведена протягом години з моменту подачі документів", - йдеться у повідомленні Мінюсту. 

Нагадаємо, Олександр Лазорко був звільнений з посади голови правління "Укртранснафти" 19 березня.

Роман Сидорак призначений Главою "Укртранснафти" 22 квітня 2015 г.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся