Мін'юст встановив схеми рейдерських захоплень, що відбувалися з 2002

НовиниПолітика    13.10.2016 - 14:55
Фото: Павло Мороз
Фото: Павло Мороз
Кабмін затвердив повний склад агенції із забезпечення якості вищої освіти У Мін'юсті повідомили про хакерські атаки на Єдиний держреєстр

"Антирейдерський закон" був розроблений з урахуванням цих схем

Міністерство юстиції встановило схеми рейдерських захоплень, які відбувалися з 2002 року. Про це розповів заступник міністра юстиції Павло Мороз під час брифінгу в четвер, 13 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

Він зазначив, що з початку роботи комісії з розгляду скарг на дії державних реєстраторів в міністерстві були встановлені схеми рейдерських захоплень майна, які діяли з 2002 року.

"Вивчивши всі рейдерські схеми, які існували з 2002 року, ми розробили законопроект №5067. Цим законом ми повністю закрили всі схеми, які існували в нашому суспільстві", - зазначив Мороз, додавши, що зараз очікується підписання закону президентом.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №5067 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження європейських стандартів захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів", відомий також як "антирейдерський закон". За документ проголосував 271 парламентарій.

Читайте в розділі

Причиною збоїв при заповненні е-декларацій є неефективна робота ДП "УСС"

Порошенко провів телефонну розмову з Ердоганом

Уряд затвердив порядок виплати одноразової компенсації постраждалим від аварії на ЧАЕС

On Top