Міністерство юстиції України вживатиме всі заходи передбачені законом з реалізації ініціативи заборони Комуністичної партії України (КПУ) в разі такої ініціативи від Верховної Ради та правоохоронних органів.
Міністерство юстиції України вживатиме всі заходи передбачені законом з реалізації ініціативи заборони Комуністичної партії України (КПУ) в разі такої ініціативи від Верховної Ради та правоохоронних органів. Про це на брифінгу заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Якщо така ініціатива буде від членів парламенту та відповідних правоохоронних органів, то Міністерство юстиції вживатиме всі заходи передбачені законом щодо реалізації такої ініціативи", - заявив Петренко.