Мін'юст готує кампанію боротьбі з заборгованостями по заробітній платі

Мін'юст готує кампанію боротьбі з заборгованостями по заробітній платі
Фото: вивіска на будівлі міністерства юстиції України в Києві (УНІАН)

Мін'юст готував нову програму по боротьбі з неплатниками зарплат

Трудові права є одними з найважливіших соціально-економічних прав людини. Про це на сайті Міністерства юстиції України повідомляє заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

Зокрема, за її словами, в Україні все частіше зустрічаються випадки, коли недобросовісні підприємці дозволяють собі не платити заробітну плату своїм працівникам.

"На сьогоднішній день у виконавчій службі перебуває понад 15 тисяч виконавчих проваджень загальною заборгованістю понад 372 млн гривень", - додала заступник Міністра.

У планах міністерства, враховуючи перші позитивні результати роботи штабів, а також мобільних груп в сфері стягнення заборгованості по сплаті аліментів, Міністерство юстиції з квітня 2018 року планує почати аналогічну кампанію про стягнення заборгованості по заробітній платі.

"У цій роботі ми сподіваємося на активну підтримку з боку Національної поліції, обласних державних адміністрацій та центрів зайнятості", - висловила надію заступник Міністра.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4,1 тис. гривень буде прийнято за підсумками першого півріччя.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся