Мін’юст рекомендуватиме запровадити професійну підготовку членів виборчих комісій

Робочою групою з питань удосконалення законодавства про вибори розглядається можливість впровадити попередню професійну підготовку членів виборчих комісій. Крім того, до обговорення винесені питання принципів утворення окружних та дільничних виборчих комісій, ролі політичних партій в цьому процесі, а також механізму прийняття рішень виборчими комісіями. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

У ході засідання Робочої групи, яке відбулося 16 грудня, були заслухані думки з указаної проблематики членів Робочої групи, а також міжнародних експертів.

У ході наступного, третього, засідання Робочої групи, повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, передбачається розглянути питання щодо принципів формування виборчих округів і дільниць та оновлення законодавства про вибори в частині фінансування виборчих компаній. Планується, що таке засідання відбудеться у січні 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся