ua en ru

Мінтрансзв'язку України вводить знижки до 50% на обробку транзитних вантажів у портах

Міністерство транспорту та зв'язку України знизить ставки на виконання робіт з транзитними вантажами у вітчизняних портах на 2011 р., повідомляє прес-служба відомства. Розмір знижок коливається від 18% до 50% - в залежності від виду вантажу.

«Цей крок збільшить обсяг перевезень транзитних вантажів у напрямку українських портів, підвищить рівень прибутковості портів та збільшить відрахування до держбюджету», - прогнозує результат міністр транспорту та зв'язку Костянтин Єфименко.

Для реалізації цих прогнозів фахівцями Держадміністрації річкового і морського транспорту розроблений проект наказу Мінтрансзв'язку «Про розміри знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України на 2011 р.», який виноситься на публічне громадське обговорення.

Документ встановлює розміри знижок на роботи з транзитними вантажами у всіх вітчизняних портах, що, за попередніми розрахунками, дозволить у наступному році отримати близько 466 млн грн доходів від таких операцій та перерахувати близько 41 млн грн податку на прибуток підприємств до державного бюджету.