В Мінсоцполітики заявили, що призначення субсидій не завершено

НовиниСуспільство    02.11.2016 - 21:14
Фото: Андрій Рева
Фото: Андрій Рева

Ті хто не встиг оформити субсидію до початку опалювального сезону, можуть це зробити в листопаді і в грудні

Процес призначення житлових субсидій на новий опалювальний період 2016-2017 роках ще не припинено. Про це в Facebook повідомляє Міністерство соціальної політики.

"Ті українці, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, можуть це зробити і в листопаді, і в грудні. Держава надасть їм допомогу і компенсує частину комунальних витрат сім'ї за два місяці з дати початку опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що завершено розрахунок розміру субсидій на новий опалювальний період (2016-2017) для діючих одержувачів. Це означає, що всі, хто подав документи на оформлення безповоротної допомоги до початку опалювального сезону, в листопадових платіжках отримають повідомлення про суму наданої субсидії.

Нагадаємо, 31 жовтня повідомлялося,що в Україні завершився процес призначення житлових субсидій на новий опалювальний період 2016-2017 роках.

ВР відхилила ветований закон про автоматичне нарахування субсидій пенсіонерам У Порошенка закликали ВР цього тижня розглянути законопроекти щодо субсидій пенсіонерам
Читайте в розділі

Погода на сьогодні: в Україні мінлива хмарність, температура до -9

Китай виділить майже 30 млн доларів для сирійських біженців

В Ужгороді відкрився новий сервісний центр МВС

On Top