Мінський меморандум забороняє розміщення військової техніки на підступах до Маріуполя

Мінський меморандум передбачає заборону всім сторонам конфлікту розміщувати важке озброєння в ряді населених пунктів в безпосередній близькості від Маріуполя Донецької області.

Мінський меморандум передбачає заборону всім сторонам конфлікту розміщувати важке озброєння в ряді населених пунктів в безпосередній близькості від Маріуполя Донецької області. Про це йдеться в тексті меморандуму, підписаному учасниками тристоронньої контактної групи сьогодні в Мінську.

"Заборона на розміщення важкого озброєння і військової техніки в районі, обмеженому населеними пунктами Комсомольське, Кумачево, Новоазовськ, Саханка при моніторингу ОБСЄ", - свідчить один з пунктів меморандуму, опублікованого представниками ОБСЄ.

Згідно з документом, від лінії зіткнення сторін повинна бути відведена артилерія калібром понад 100 мм, зокрема: 100 мм гармати МТ-12 - на 9 км, 120 мм міномети - 8 км, 122 мм гаубиця Д-30 (2С1 "Гвоздика") (16 км), 152 мм 2С5 "Гіацинт-С" (2С3 "Акація", 2С19 "Мста-С", 2А65 "Мста-Б") - 33 км, РСЗВ 9К51 "Град" - 21 км, 9К57 "Ураган" - 36 км, 9К58 "Смерч" - 70 км, РСЗВ "Торнадо-Г" - 40 км, РСЗВ "Торнадо-" - 70 км, РСЗВ "Торнадо-С" - 120 км, тактичні ракетні комплекси - 120 км.

Нагадаємо, сьогодні вночі учасники тристоронньої контактної групи Україна-Росія-ОБСЄ в Мінську підписали меморандум до протоколу про припинення вогню.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся