Мінрегіон доручив регіонам до 13 серпня внести повні плани зі зменшення споживання газу на 30%

Четвер 07 серпня 2014 15:19
Регіони мають до 13 серпня 2014 р. внести свої повні плани щодо зменшення споживання газу на 30% в опалювальний сезон.

Регіони мають до 13 серпня 2014 р. внести свої повні плани щодо зменшення споживання газу на 30% в опалювальний сезон. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорій Семчук під час селекторної наради з регіонами, передає прес-служба міністерства.

"Регіони, які представили неповні плани заходів зі зменшення споживання природного газу, мають для їх доопрацювання три робочі дні - до 13 серпня", - наголосив Семчук.

Зокрема, за його словами, наразі неповні плани, "зі зрозумілих причин", надано Луганською і Донецькою областями. Київська, Львівська, Одеська та Черкаська області також не в повній мірі спланували заходи, які б дозволили досягти 30% рівня економії газу.

"В деяких регіонах активно шукають будь-які можливості для використання альтернативних джерел палива, які хоч і не замінюють поки що газ у повній мірі, але допомагають його суттєво економити", - зазначив Семчук, наголосивши, що окремим областям є ще над чим працювати.

Водночас, на сьогоднішній день, за його словами, узагальнений план скорочення споживання природного газу по Україні становить на сьогоднішній день 28,6% або 2 млрд 391,1 млн куб. м, при потребі скорочення на рівні 2 млрд 508,5 млн куб. м.

Нагадаємо, 9 липня Кабмін схвалив постанову, якою затверджено ліміти обсягів природного газу для споживачів у розрізі регіонів та помісячно до кінця опалювального сезону з урахуванням зменшення для ТКЕ на 30% починаючи з 1 серпня 2014 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся