Мінрегіон за підсумками І кв. 2013 р. проситиме збільшити фінансування програми доступного житла майже в 4 рази - до 196 млн грн

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 12:21

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства має намір просити збільшення бюджетного фінансування на реалізацію програми "Доступне житло" із запланованих в бюджеті на 2013 рік 50 млн грн до рівня 2012 року - 196 млн грн. Про це в ході сьогоднішньої прес-конференції заявив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рісухін, передає кореспондент РБК-Україна.

"У 2013 році для реалізації механізму надання громадянам державної підтримки у вигляді 30% від нормативної вартості житла за програмою "Доступне житло" передбачено 50 млн грн, але ми маємо надію, і я знаю наміри Мінрегіону щодо внесення пропозицій по збільшенню цих коштів зокрема за наслідками першого кварталу 2013 року", - сказав Рисухін.

Він також відзначив, що необхідну суму, яка потрібна для реалізації цієї програми, дуже важко підрахувати, оскільки "є показники державних програм і там розрахунок йде на сотні мільйонів гривень, але уряд, приймаючи програму, завжди визначає, що фінансування здійснюється, виходячи з можливостей наступного державного бюджету".

"Фонд ... технологічно готовий до того, щоб не в рази, а в десятки разів збільшити кількість громадян, яким ми могли б надавати державну підтримку у разі виділення відповідних коштів з державного і місцевих бюджетів", - сказав також Рисухін і додав: "На мою особисту думку, у фахівців є бажання збільшити цю суму хоч би до рівня поточного року, а в поточному році передбачено 196 млн грн", - підкреслив Рисухін.

Читайте також: Програмою "Доступне житло" займатиметься Мінрегіон, - Вілкул

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top