Мінрегіон має намір залучити Китай до будівництва житла в Україні

НовиниЕкономіка    26.08.2016 - 10:24
Фото: Зубко розповів про плани співпрацювати з Китаєм у будівництві житла
Фото: Зубко розповів про плани співпрацювати з Китаєм у будівництві житла

Україна підготує відповідну інвестиційну пропозицію

Україна готує для Китаю інвестиційну пропозицію щодо співпраці у сфері житлового будівництва та іпотечного кредитування. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба Мінрегіону.


"Китайська сторона позитивно оцінила темпи співробітництва із Мінрегіоном щодо реалізації Меморандумів між міністерством та Китайською державною компанією CITIC Construction Со., Ltd, а також Державною іпотечною установою та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (ССЕС). Крім того, Уряд Китаю підтвердив готовність поглиблювати співпрацю у сфері житлового будівництва, розвитку ринку іпотечного кредитування в Україні. Домовились, що ми підготуємо відповідну інвестиційну пропозицію, яку передамо китайським партнерам для розгляду", - розповів Зубко.

Нагадаємо, раніше міністр з питань окупованих територій Вадим Черниш зазначав, що в Україні зараз немає програм, які передбачають будівництво житла для переселенців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Китайська компанія купила супутникового оператора Spacecom Влада Китаю зацікавилися технологією blockchain
On Top