Міносвіти спростувало інформацію щодо затримання делегації міністерства у Франкфурті-на-Майні

Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України спростувало інформацію щодо затримання делегації міністерства при перельоті до Південно-Африканської Республіки у вихідні у Франкфурті-на-Майні (ФРН). Про це йдеться у заяві прес-служби Міносвіти.
Згідно повідомленню, делегація, яка летіла до Південно-Африканської Республіки, не була делегацією від Міністерства освіти та науки, молоді та спорту чи делегацією ліквідованого Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту. Насправді делегація від України на 17-й Всесвітній фестиваль молоді та студентів складається з представників молодіжних громадських організацій, студентських організацій, молодіжних активістів. Підготовкою до участі української делегації в заході займався оргкомітет, створений громадськими організаціями. Кілька фахівців міністерства, які поїхали на фестиваль, представляють там громадські організації, членами яких вони є.
На запит Міносвіти щодо можливого затримання делегації від Міністерства закордонних справ України отримано офіційну відповідь стосовно ситуації про те, що претензій у влади Німеччини, поліції та авіаперевізника - компанії Deutsche Lufthansa AG, що проводила рейс, нема.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся