Міноборони повернули ділянку землі в центрі Черкас

Четвер 26 квітня 2018 19:37
Міноборони повернули ділянку землі в центрі Черкас
Ілюстративне фото (nab_ukr twitter)

Прокуратура повернула ділянку вартістю понад 2 млн гривень

Військова прокуратура повернула у власність Міноборони землю в центрі Черкас вартістю понад 2 млн гривень. Про це повідомляє пресс-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Зокрема, повідомляється, що 26 квітня військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України в ході здійснення контролю стану виконання судового рішення в галузі земельних відносин забезпечено реальне виконання рішення господарського суду Черкаської області від 24 жовтня 2017 року.

Згідно з повідомленням прес-служби, військовою прокуратурою Центрального регіону України здійснюється постійний контроль стану виконання судових рішень, постановлених за позовами військових прокурорів на користь держави, в тому числі і в сфері земельних відносин.

Раніше справу було відкрито за позовом військового прокурора Черкаського гарнізону в інтересах держави в особі Квартирно-експлуатаційного відділу р. Біла Церква ТОВ "ЛеАСплюс" про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки Міноборони.

На даний момент земельну ділянку площею 0,2619 га та вартістю 2 млн 334 тис. гривень, який розташований в центральній частині м. Черкаси, повернуто у власність оборонного відомства для подальшого використання за призначенням.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, будівлі і землю, державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" продають за заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам заводу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся