Міноборони планує до 2020 досягти повної сумісності ЗСУ з армією НАТО

НовиниПолітика    11.08.2016 - 13:22
Фото: Віктор Муженко
Фото: Віктор Муженко

За словами Муженка, цього буде нелегко досягнути

Міністерство оборони України планує досягти максимально високого рівня взаємосумісності української армії зі збройними силами країн-членів НАТО до 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Зазначається, що у Києві, відбулась робоча зустріч начальника Генерального штабу Збройних Сил України Віктора Муженка з директором офісу НАТО зі стандартизації Едвардасом Мажейкісом.

"Збройним Силам України визначено амбітне завдання — до 2020 року досягнути повної сумісності з відповідними силами держав-членів НАТО. Ми повинні його виконати, але також ми усвідомлюємо, як нелегко буде це зробити", - підкреслив Муженко.


Він зазначив, що взаємосумісність — це в першу чергу володіння англійською мовою, практичне використання прийнятих в Альянсі доктрин та процедур, і вже потім впровадження матеріально-технічних стандартів, зокрема і в озброєнні.

У свою чергу Мажейкіс додав, що для успішного переходу до нових стандартів особливо важливо працювати як одна команда та забезпечити взаємодію між органами військового управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Північноатлантичний альянс (НАТО) може збільшити фінансування реформ в українській армії, якщо Україна зможе чітко позначити свої потреби.

On Top