Міноборони хоче в 2013 р. довести середній наліт авіації до 60-70 годин

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 18:33

Міністерство оборони України ставить на 2013 р. перед собою завдання інтенсифікувати бойову підготовку. Про це заявив міністр оборони України Павло Лебедєв під час робочої поїздки до Севастопольської гарнізон, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

За його словами, в наступному році планується доведення середнього нальоту авіації до 60-70 годин, а вихід кораблів у море до 25 діб. "Відповідні кошти закладені в бюджет оборонного відомства, значить, ці завдання реально здійснимі", - зазначив Лебедєв.

Міністр також акцентував увагу на необхідності підготовки військ. "Адмірал Степан Макаров говорив:" Пам'ятай війну ". Ці слова слід взяти на озброєння всім військовим керівникам. Саме в цьому контексті слід розглядати перехід на дворічний цикл підготовки військ, відпрацювання на практиці сучасних форм і способів військового реагування", - підкреслив міністр.

За словами Лебедєва, 2013 р. повинен стати знаковим етапом в діяльності національних ВМС за рахунок їх участі в операціях по захисту національних інтересів України в Чорному та Середземному морях, а також у миротворчих операціях.

Читайте також: Повітряні сили ЗСУ в 2012-2017 рр.. отримають 86 модернізованих літаків

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top